774 115 111 michalstanek@volny.cz

Luxusní roubenka s dvěma pozemky, saunou, vířivkou a bazénem za cenu bytu

ResortRoubený dvůr“, TOP lokalita Nové Město na Moravě – Olešná

Bydlení, dovolená, pronájem a skvělý výdělek v jednom. Bezpečně uložené peníze v jakékoli době s návratností jen 19,9 roku!

Léta sledujeme výstavbu roubených dvorů jako ideální spojení nádherné luxusní dovolené a investování na Slovensku. Podobný projekt u nás v ČR stále chybí a tak jsme se rozhodli to změnit. Našli jsme ideální pozemek v turisticky atraktivní lokalitě a zahájili výstavbu roubeného dvora na Vysočině. Zveme vás do tohoto jedinečného projektu. Mrkněte na video vlevo a dozvíte se více. 

Manželé Staňkovi - autoři projektu

Inspirujte se třemi příběhy

Jsou sice smyšlené, ale jejich podoba se životem není náhodná. Jeden báječný den = tři krásné příběhy.
Jeden z nich může být třeba i ten váš!

Podnikatel utíká z města

Odbočím z D1. Zastavuji u své oblíbené farmy, vybírám domácí čerstvé potraviny. Projedu pár kopečky mezi rybníky a lesy a už jsem tu. Mimo civilizaci, ale s veškerým komfortem. Hodím tašku za dveře, obouvám běžky a jdu šlapat čerstvou stopu směrem k Vysočina aréně. Poobědvám na Rychtě. Odpoledne vyměním běžky za snowboard, nechám se vytáhnout sedačkou na Harusák a zařádím si na sjezdovce. Večer saunový svět, oheň v krbu a láhev vína.

Byl to skvělý den! Ráno předám klíče správci, ten po mě uklidí a ubytuje na týden dvě mladé rodiny. Inkasuji za ně tolik, že mi to vydělá na moji letošní leteckou dovolenou.“

Babička smaží řízky

Přijela vnoučata. Ráno vybrala babička slepicím pár čerstvých vajec a šla chystat řízky. Vezmou si je sebou na výlet. Pojedou na celý den do Šiklandu. Cestou zpět se staví ve Strašidelném zámku v Dolní Rožínce. Řízky se budou hodit. Děti ještě spí na hambálku, ale až vstanou, bude už snídaně na stole. Čerstvá domácí míchaná vajíčka. Děda trhá jabka do štrůdlu, který bude k večeři. 

A jak totu bude, až děti odjedou domů? Život se zase vrátí do starých dobrých kolejí.

Budou se starat o hosty, kterým pronajímají podkrovní apartmán po zbytek roku. Je kolem toho troška práce, ale oni to zvládají. Úklid, převléct postele, vyvětrat a naštípat hromádku dříví. A tak to tu jde každý týden…

Šťastná rodina z roubenky

Táta s mámou jedou ráno do práce. Cestou vyloží děti u školy. Táta pracuje v Novém Městě na Moravě jako řidič a máma je pokladní v supermarketu. Po obědě se společně koupou v bazénu. Odpoledne jdou do lesa na borůvky a na houby. Večer ještě chvilku ven se psem. V deset večer je už ale všude klid. Rodiče již tvrdě spí a děti píší poslední SMSky. Každý ve svém pokoji a s výhledem na hvězdy.

Rodiče vědí, že bydlení v roubenkách je zdravé. O to víc, pokud jsme v horách s čistým vzduchem. Město je v dosahu, školy a úřady v blízkosti, přesto se máme jako v ráji ve vlasním pohodlí a klidu v lůně přírody.

Tři různé životní příběhy…

tři různé investiční plány…

 

100% RENTA

Celoroční Pronájem celé roubenky. Rychlá návratnost s možností vlastní dovolené. K čemu Vám bude byt na Václavském náměstí, když tam bude nájemník. Do bytu se  nepodíváte, ani v něm nepřespíte. Pronájem roubenek je HIT. Patří mezi nejžádanější rekreačních nemovitosti. Za týdenní pobyt zaplatí dvě rodiny i přes 25 000 Kč! Taková návratnost se s investicí do bytu nedá srovnávat!

NEW LIFE + RENTA

Nový život s rentou okořeněný výhodami pronájmů. Staňte se ředitelem svého ubytovacího zařízení. Zabydlete si jedno podlaží a druhé nabídněte Vašim hostům, přátelům a turistům ke krásné tradiční dovolené. Bydlete, žijte naplno a vydělávejte !

RESTART + NEW LIVING

Restart života. Nové zdravé komfortní bydlení. Nový začátek. Není to báječné přestěhovat se tam, kde Vás nikdo nezná, udělat tlustou čáru za svým dosavadním životem a začít ten nový, lepší, svobodnější…

O roubenkách

Představujeme novou roubenku nejvyšší kvality. K prodeji poslední ze čtyť roubenek přímo u Nového Města na Moravě v malebné městské části Olešná na Moravě. Zdravé a úsporné trvalé bydlení, rekreace nebo investice se superrychlou návratností. Rakouská technologie i materiál. Energ. štítek B, nízkoenergetická stavba. Celodřevěnou konstrukci tvoří vysušené SBH trámy, které jsou již zcela suché a stavba tak v budoucnu nebude výškově sedat, což je velký problém všech staveb ze surového dřeva.

Půdorys domů je 11 x 7 m, přízemí je 56 m2, 1. patro 44 m2. Celková užitná plocha včetně terasy tak činí přes 144 m2. Roubenka má navíc v ceně 2 parkovací místa, spací hambálek pod střechou a vlastní venkovní terasu 44 m2. Možnost krbových kamen, eventuelně krbu nebo pece. Orientace obytných částí domu je na jih. Kapacita každé roubenky je minimálně 12 osob.

Hrubá stavba obsahuje: vlastní zasíťovaný pozemek 321 m2, základovou desku, celodřevěné konstrukce obou pater, sedlovou střechu, betonové tašky Bramac, okapy,  hromosvod, vnitřní příčky, zděný komín, schody, německá zvukotěsná okna v pasivním standardu, velká střešní okna, vstupní zděnou přístavbu, 2 x vstupní dveře, 2 x balkonové dveře, oplocení, vnitřní a venkovní kanalizaci.

Cena uzavřené hrubé stavby 6 890 000 Kč. Roubenku možno dokončit dle přání kupujících.
Předpokládaná cena dokončeného domu 8 390 000 Kč.

Investice do roubenky se skvěle vyplatí. Za týdenní pobyt v takovéto roubence zaplatí turisté i 25 000 Kč za týden. To je superrychlá návratnost a navíc v ní lze trávit kdykoli vlastní luxusní dovolenou.

To NEJlepší na konec – velký BONUSY navíc

Kupující budou mít k dispozici ještě druhou zahradu s wellness o velikosti 217 m2 s bazénem se slanou vodou a nočním LED osvětlením, s venkovní saunou, horkým sudem s vířivkou a jacuzzi a venkovní ping-pongový stůl.

CENA ROUBENKY

Cena roubenky se odvíjí od stádia dokončení. Cena uzavřené hrubé stavby 6.890.000 Kč.
Orientační cena dokončené roubenky je 8.390.000 Kč.

SROVNÁNÍ NÁVRATNOSTI INVESTICE

Za pronájem dvougenerační roubenky, lze ale inkasovat i vyšší nájemné a pronajímat lze i více než 21 týdnů
Reálná návratnost tak může být u roubenky i poloviční oproti uvedenému příkladu
Veškeré pronájmy roubenky jsou hrazeny předem platbou na účet = 100% garance, že hosté mají zaplaceno již před nástupem